Nume şi prenume | Şcoala de provenienţă | Profesor coordonator | Sala |
---|
ADAM ANDREEA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | BURLACU DANIELA | Sala 2 - Parter |
ANGHEL LOREDANA | ŞCOALA CU CLS. I- VIII POTIGRAFU | ANGHEL ANDA | Sala 2 - Parter |
BANĂ MAGDALENA | GRUPUL ŞCOLAR MĂNECIU | CHIROIU GEORGETA N. | Sala 2 - Parter |
Bancila Andra | Şcoala cu cls.I-VIII "Mihai Eminescu", Ploieşti | Voiculescu Ioan | - |
BOLBOACĂ ANDREEA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 2 - Parter |
BREZAE PATRICIA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 2 - Parter |
CHIROBOCIA MANUELA | GRUPUL ŞCOLAR MĂNECIU | CHIROIU GEORGETA N. | Sala 2 - Parter |
CRĂCIUN ALIN | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 2 - Parter |
CRINTEA VANESSA | GRUPUL ŞCOLAR MĂNECIU | CHIROIU GEORGETA N. | Sala 2 - Parter |
DOBRE CRISTINA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | BURLACU DANIELA | Sala 2 - Parter |
DOGARU ANDREEA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII" NICOLAE TITULESCU", PLOIEŞTI | MODOIAN ANDREEA | Sala 2 - Parter |
DOGARU VERONICA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 2 - Parter |
DONCILĂ ANA - MARIA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | STOICA LAURA | Sala 2 - Parter |
DUMITRU BIANCA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | BURLACU DANIELA | Sala 2 - Parter |
DUMITRU GEORGIANA | ŞCOALA CU CLS. I-VIII PUCHENII MOŞNENI | BIVOLAN CRISTINA | Sala 2 - Parter |
ENE FLORIN | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 3 - Parter |
FINTA IOANA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | BURLACU DANIELA | Sala 3 - Parter |
FLOREA IULIANA | ŞCOALA CU CLS. I-VIII PUCHENII MOŞNENI | BIVOLAN CRISTINA | Sala 3 - Parter |
GOGULANCEA IOANA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | MERDUŞ CLAUDIA | Sala 3 - Parter |
GRIGORE DAIANA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | BURLACU DANIELA | Sala 3 - Parter |
HALIP CASANDRA | ŞCOALA CU CLS. I-VIII " H.M. BERTHELOT", PLOIEŞTI | VÎRGHILEANU CRISTINA | Sala 3 - Parter |
IACOVACHE CONSTANŢA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | STOICA LAURA | Sala 3 - Parter |
ION MARIDEEA | ŞCOALA CU CLS. I- VIII POTIGRAFU | ANGHEL ANDA | Sala 3 - Parter |
IONITĂ ANDREEA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII" NICOLAE TITULESCU", PLOIEŞTI | MODOIAN ANDREEA | Sala 3 - Parter |
IONIŢĂ VALENTIN - SEBASTIAN | ŞCOALA CU CLS. I-VIII ROMÂNEŞTI | PICU GEORGIANA | Sala 3 - Parter |
IVAN ROXANA | ŞCOALA CU CLS. I-VIII PUCHENII MOŞNENI | BIVOLAN CRISTINA | Sala 3 - Parter |
LUCA IOANA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | BURLACU DANIELA | Sala 3 - Parter |
Lungu Ioana | Şcoala cu cls.I-VIII "Mihai Eminescu", Ploieşti | Voiculescu Ioan | - |
MANEA RALUCA | ŞCOALA CU CLS. I- VIII " PROF. NICOLAE SIMACHE", PLOIEŞTI | BÎRLEANU GABRIELA | Sala 3 - Parter |
MANOLE BIANCA | GRUPUL ŞCOLAR MĂNECIU | CHIROIU GEORGETA N. | Sala 3 - Parter |
MANTA ANDREI | ŞCOALA CU CLS. I-VIII PUCHENII MOŞNENI | BIVOLAN CRISTINA | Sala 4 - Parter |
MANU GABRIELA | ŞCOALA CU CLS. I-VIII PUCHENII MOŞNENI | BIVOLAN CRISTINA | Sala 4 - Parter |
MATEI ANDREEA | ŞCOALA CU CLS. I-VIII " H.M. BERTHELOT", PLOIEŞTI | VÎRGHILEANU CRISTINA | Sala 4 - Parter |
Mihai Alexandru | Şcoala cu cls.I-VIII "Mihai Eminescu", Ploieşti | Voiculescu Ioan | - |
MINEA CRISTIANA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 4 - Parter |
MIRON REBECA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 4 - Parter |
MOŢOI CRISTINA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "ANDREI MUREŞANU", PLOIEŞTI | COMAN ANCA | Sala 4 - Parter |
NĂFTĂNĂILĂ ALEXANDRU | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "Nichita Stanescu",Ceptura | CRĂCIUN CARMEN | Sala 4 - Parter |
Pencu Diana | Şcoala cu cls.I-VIII "Mihai Eminescu", Ploieşti | Voiculescu Ioan | - |
PETRESCU VLAD | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "ANDREI MUREŞANU", PLOIEŞTI | COMAN ANCA | Sala 4 - Parter |
POPA MARIA | ŞCOALA CU CLS. I- VIII " PROF. NICOLAE SIMACHE", PLOIEŞTI | BÎRLEANU GABRIELA | Sala 4 - Parter |
POPESCU ADELINA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "NICHITA STĂNESCU", CEPTURA | CRĂCIUN CARMEN | Sala 4 - Parter |
PREDA ANDREEA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 4 - Parter |
RADU SONIA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "RADU STANIAN", PLOIEŞTI | GHEORGHE MARIANA | Sala 4 - Parter |
ROTĂRESCU SILVIU | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "NICHITA STANESCU",CEPTURA | CRĂCIUN CARMEN | Sala 15 - Et. 2 |
SLATE ANDREEA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 15 - Et. 2 |
ŞTEFAN ANDREEA | ŞCOALA CU CLS. I- VIII POTIGRAFU | ANGHEL ANDA | Sala 15 - Et. 2 |
TĂNĂSOIU DENISA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU", PLOIEŞTI | VOICULESCU IOAN | Sala 15 - Et. 2 |
TEACĂ BOGDAN | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "RADU STANIAN", PLOIEŞTI | CORNEA ALINA ROBERTINA | Sala 4 - Parter |
TOADER MĂDĂLINA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "NICHITA STĂNESCU", CEPTURA | CRĂCIUN CARMEN | Sala 15 - Et. 2 |
TOMA DANIELA | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "NICHITA STĂNESCU", CEPTURA | CRĂCIUN CARMEN | Sala 15 - Et. 2 |
TRACIU ŞTEFAN | ŞCOALA CU CLS.I-VIII "NICHITA STANESCU", CEPTURA | CRĂCIUN CARMEN | Sala 15 - Et. 2 |
TUDORACHE IULIA | ŞCOALA CU CLS. I-VIII " H.M. BERTHELOT", PLOIEŞTI | VÎRGHILEANU CRISTINA | Sala 15 - Et. 2 |
VASILE ALEXANDRU - GABRIEL | ŞCOALA CU CLS. I-VIII ROMÂNEŞTI | PICU GEORGIANA | Sala 15 - Et. 2 |